אז מי אני בעצם?

השמועה על FitCamp התפשטה במהירות מאז 2018 הודות לתוצאות המדהימות של לקוחות, ומאז מלווה מאות אנשים בישראל וישראלים מחו"ל לגוף החלומות שלהם.

בר פחימה - מומחה בתזונת ספורט, כושר גופני וייעוץ אונליין

הסיפור שלי הוא לא מיוחד. קוראים לי בר פחימה, מכור לתחום הכושר ולאורח החיים הבריא מאז שאני זוכר את עצמי.

נמצא פה אך ורק כדי ללוות אתכם לשלב הכי (ח)טוב בחיים שלכם. תמיד התחברתי לספורט ובייחוד לספורט תחרותי. בעזרת ניסיון וטעיה הצלחתי להביא את גופי לרמות גבוהות במיוחד בזמן קצר מאוד – בגיל 18 כבר התחריתי לראשונה בתחרות היוקרתית לפיתוח גוף ״מר ישראל״. ובגיל 21 הוכתרתי פעמיים כסגן "מר ישראל" באליפות הארץ. כדי להביא את הגוף לאחוז שומן נמוך עבור מצב תחרותי, צריך להכיר את כל הסיבות האפשריות למה התהליך יכול להיתקע, ולכן בתור אחד שמכיר אישית את עולם הירידה באחוזי שומן בצורה המקצועית ביותר לא אשאיר לכם מקום לתקיעה בתהליך! ראיתי במו עיניי את השפעת תחום הכושר בהיבטים שונים בחיי כגון פיתוח משמעת עצמית והתמדה וידעתי שבזה אני ארצה לעסוק.

לדעתי זה משהו שכל בנאדם צריך לעבור. ועכשיו, לאחר שליוויתי מעל מאות אנשים באופן אישי והבאתי אותם למטרות הגופניות שלהם – אני מאמין בלב שלם שמצאתי את הנוסחה המושלמת עבור כל סוג גוף. אני מאמין בלקוחות שלי, הרי כל מי שפונה אליי רציני לגבי המטרות שלו. זו אחת מהסיבות שאני בעצם מתחייב לתוצאות והחזר כספי מלא במידת הצורך. כי אני בטוח שכל לקוח שיקשיב ויהיה רציני אכן יגיע לאיפה שהוא שואף להגיע!

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה