הצהרת נגישות

בר פחימה בע"מ (להלן: "החברה") עושה כל מאמץ לספק ללקוחותיה ולציבור הרחב נגישות לפלטפורמות שבשליטתה, בצורה שוויונית ומכובדת, בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח-1998 (להלן: "החוק") ולחקיקת-המשנה שהותקנה מכוחו.

אתר האינטרנט והפלטפורמות המקוונות:

  1. כל הפלטפורמות המקוונות שבשליטת החברה נגישות, ומאפשרות בתוך-כך לבעלי-מוגבלויות ולמבוגרים, להנות מעיון ושימוש במידע, ככל גולשת וגולש.
  2. הפלטפורמות מקיימות את דרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013. וההתאמות בוצעו על-יסוד ת"י 5568 לנגישות תכנים במרשתת ברמה הנדרשת (AA ועל-פי WCAG1). ההתאמה הגבוהה ביותר לכלי-הנגישות, היא באמצעות דפדפן chrom מבית google.
  3. הפלטפורמות מספקות מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוסי השימוש המקובלים להפעלה עם מקלדת, בעזרת מקשי החיצים, ENTER ו-ESC, לשם יציאה מתפריטים וחלונות. כפי שניתן להבחין, מוטמע תוסף נגישות (מופיע בצורת סרגל כלים המסומן בסמליל כסא גלגלים). התוסף מאפשר להגדיל את הטקסט, להקטינו, לשנות את גווני התצוגה ולשנות את הגדרות הצבע, הבהירות והניגודיות; כמו גם לנווט באמצעות המקלד כאמור לעיל, לשנות את הגופן, לסמן קישורים ולאפס את הגדרות הנגישות.
  4. הפלטפורמות המקוונות מותאמות לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש אדפטיבי בטלפונים חכמים.
  5. בעבור חווית גלישה אופטימלית עם תוכנת הקראת מסך, מומלץ להשתמש בתוכנת NVDA מעודכנת.
  6. הפלטפורמות מספקות מענה טלפוני באמצעות טופס יצירת קשר. בעבור מי שאינו יכול להיעזר בשירות טלפוני, ניתן לפנות גם באמצעות יישומון העברת המסרים Whatsapp (באמצעות כפתור ייעודי). החברה אינה מתחייבת להשיב לכל פניה.
  7. החברה ממשיכה כל העת לפעול לשם הנגשת שירותיה. ובתוך-כך, תקבל ברצון כל פניה או הצעה לשיפור, שביסודן פוטציאל תרומה להנגשת שירותי החברה לכלל הציבור.
  8. בענייני נגישות ניתן לפנות למייגאן פחימה, בדוא"ל [email protected]

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה