תכנית האונליין שלי

בלי יותר מדי תוכן שיווקי ומכירת חלומות.

ברוכים הבאים לתחנה האחרונה שלך בתחום הכושר והתזונה!

צפה בסרטון עבור הסבר מלא על תכנית האונליין:

מה כל אחד יקבל בתכנית?!

ייעוץ תזונה ONLINE

תכנית אימונים ONLINE

מעקב אישי וצמוד ONLINE

התשובה היא כמו תמיד – תלוי.
השיקול הוא של המתאמן בלבד ואני תמיד זמין להתייעצות אישית לפני קבלת החלטה.
מבחינת תוצאות / הנאה / הדרגתיות – ככל שתהליך ארוך יותר, כך התוצאות יהיו טובות יותר.

אני רוצה שתדמו את התוצאות בתהליך לנסיעה ברכב. ככל שהנסיעה יותר בשלבי התחלה ושלבים ראשונים – תמיד קשה יותר לתפוס תאוצה. אך עם הזמן, הקצב מתגבר. וככל שהזמן עובר, לא רק שהתהליך נהפך לאורח חיים – אלא גם התוצאות מגיעות במהירות הבזק. 

ככל שמסלול ארוך יותר, כך יש לי את האופציה וזמן לחשב עבור המתאמן מסלול אסטרטגי ולחלק אותו לשלבים מסודרים. 

דוגמה מוחשית: מתאמן נרשם למסלול ה6 חודשים שזה בעצם 24 שבועות. לאחר מילוי השאלון יהיה בידיי את כל מה שאצטרך לדעת על המתאמן. אני לוקח את המטרה, מפרק אותה ל24 תת מטרות (כמו 24 שבועות ב6 חודשים) ובעזרת האסטרטגיה הזו – כל שבוע נוודא שהשגנו מטרה שבועית בדרך למטרה הגדולה. 
מוציאים את כל הניחושים מהתהליך!

התכניות הראשונות מותאמות לפי שאלון ההיכרות שלך, ועם הזמן – ככל שהגוף משתנה בתהליך כך גם הצרכים של הגוף. תכנית אימונים ותפריט תזונה לעולם לא יכולים להישאר סטטים וקבועים אם אנחנו רוצים להמשיך להתקדם בתהליך שלנו.

מה השינויים שיכולים להיעשות על בסיס שבועי? כמובן שזה מתבסס על סמך העדכונים השבועיים – אבל לרוב השינויים יכולים להיות:

שינוי בסך הקלורי היומי – ייתכן שנצטרך להוסיף קלוריות לתהליך מאבות מזון שונים, ייתכן שנצטרך לקצץ.

•שינוי בסך האירובי השבועי – כל אדם לגופו, לפי הלו״ז, היכולת, עצימות האירובי והזמן שנותר לנו למטרה.

שינוי בנפח האימונים השבועי – זה מאוד אינדיבידואלי. בהסתמך על העדכונים השבועיים של המתאמן אוכל לדעת כיצד הגוף מתאושש, כיצד מערכת העצבים מגיבה לאימונים, מה הגוף שלו ״רוצה״. לעשות יותר זה לאו דווקא יותר טוב / תורם לתהליך.

בעיות נוספות שיכולות לצוץ:
•משהו שקורה לעיתים קרובות עם הלקוחות הוא הגעה למטרה בזמן קצר מהמצופה. זה מצריך מעבר לתכנית אישית מדויקת למטרת שימור התוצאות. (חחחח ״בעיות״).

•התאמת תכנית חדשה בעקבות מצב לא צפוי שנקלענו אליו תוך כדי התהליך. לדוגמה תאונת עבודה שיכולה לגרום לפציעה, מעבר חדר כושר, הכנסת שותף לאימונים וכו.

אז בקצרה, האם אתם מתכוונים להתחייב לעצמכם סוף כל סוף ולהיות השינוי הבא שיתווסף לאוסף הענק באתר?

 
שאלות ותשובות נפוצות

תכניות האונליין מתאימות ומותאמות לכולם.
למתחילים לחלוטין שאף פעם לא התאמנו ועד לרמה המתקדמת ביותר.
לגילאי 14 ומעלה.
לאנשים שלא מוכנים להתפשר על תוצאות וגוף החלומות שלהם שלהם.

לא, אני עובד עם מגוון רחב של אנשים. צמחוניים, טבעוניים, צליאקים, חולי סכרת, רגישים לגלוטן והלאה והלאה והלאה. כל תכנית מותאמת אישית ללקוח בהסתמך על השאלון ההתחלתי, העמוק והאישי שהלקוח מקבל בעת רכישת התכנית.

לא. מיתוס נפוץ ושקרי. אצל נשים רמות הטסטוסטרון הן מאוד נמוכות ולכן בניית מסת שריר הוא מאוד קשה ואיטי. אצל גברים זה גם תהליך מייגע והרמות שלהם גבוהות פי כמה. במידה ונעשה תהליך ירידה באחוזי שומן ללא אימוני משקולות עבור נשים – נגיע למצב של רזון ללא מסת שריר ולא לשריר המחוטב והיציב שאנו שואפים לו.

כל כך הרבה אנשים מגיעים אליי מבולבלים לגבי האימונים והתזונה. כולם יגידו לכם משהו שונה בתחום הזה, וכל המידע הסותר הזה לא יוביל אתכם לשום מקום. התפקיד שלי הוא להכווין כל לקוח בדרך הנכונה עבורו. כל אחד בנה לעצמו תפרט תזונה ואימונים פעם בחיים – ואם אתם פה כנראה שמשהו שם לא עבד שם. אימנתי מאות אנשים למטרות שלהם בשנים האחרונות ואני מאמין בלב מלא שאני יכול לעזור גם לך. אחרת לא הייתי מתחייב להחזר כספי מלא.

בתור מאמן אישי בעברי, ומאמן אונליין בזמן זה – אני יכול להעיד מניסיון על האפקטיביות של אונליין אל מול אימון פרונטלי. יתרון ראשון הוא מהפן הכלכלי. רוב האנשים יצטרכו בין 2-3 אימונים בשבוע על מנת להתקדם, ואימון אישי איכותי לא ירד מאיזור ה100 שקלים לאימון.
יתרון שני בוהק הוא אי התליות. כלומר לא תצטרכו להיות מוגבלים ע״פ לו״ז של מאמן אחר – ותוכלו לקבוע לעצמכם שעות/ימים על פי העדפה.
יתרון שלישי הוא זמינות המאמן 24/7 עבור הלקוח. אימון אישי הוא שירות יקר, ולכן ברגע שלקוח נמצא עם המאמן – כמובן שהוא מצפה שהמאמן לא יגע בטלפון ויהיה רק איתו ובצדק. אך מה עם כל שאר הלקוחות של המאמן שצריכים תמיכה והכוונה? בדיוק. באונליין זה לא קורה.
יתרון אחרון (למרות שיש עוד המון) – הוא הכלים והידע שאתם רוכשים בתהליך. כמובן שאני פה על מנת להסביר לכם הכל בצורה הטובה ביותר – אך העובדה שאין איתכם מישהו פרונטלית ואתם צריכים לתרגל דברים על סמך הוראות שאני מספק כמו סרטוני הדגמה וכו, אתם בעצם רוכשים כלים וידע לעתיד כדי להיות בוסים לעצמכם.

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה