התחנה האחרונה

אולי לא הניסיון הראשון שלך עם כושר ותזונה, אבל בהחלט האחרון

תכנית האונליין שלנו כוללת

ייעוץ תזונה אונליין

תפריט מונוטוני ומשעמם שבו שוקולד ופיצה הם השטן הוא מתכון בדוק לוויתור, ודרך חיים שבה צריך לשבור את הראש בהמרות מתסכלות של אוכל נדונה לכישלון מראש (״כמה פחמימות זה קילו אורז, אבל בפסטה מחיטה מלאה?״). בתוכנית שלנו מגוון האפשרויות מסחרר, אין צורך להרעיב את הנפש או להתנזר משום דבר שעפים עליו, ויש מענה לכל אלרגיה, רגישות או העדפה. כל אחד מקבל תפריט תזונה לפי העדפות ומאכלים אהובים, כזה שמותאם לסדר היום ואורח החיים שלו. אין חובה לשקול את האוכל, להקפיד על כמות ארוחות קבועה או לשמור על שעות אכילה ספציפיות.

תכנית אימונים אונליין

כל תכנית אימונים נבנית בצורה אישית ומעמיקה ויורדת לפרטי הפרטים של הלקוח. התכנית מתחשבת לפציעות, מוגבלויות תנועה, אזורים שרוצים עליהם דגש וכמובן כוללת גישה מלאה לסרטוני הסבר של בר בעצמו עבור כל תרגיל. אנחנו מתאימים תכניות אימונים עבור חברה שרוצים להתאמן מהבית בלי ציוד – ועד לרמות המתקדמות ביותר של חדרי הכושר הכי מאובזרים בארץ.

ליווי אישי וצמוד אונליין

אז מה, התוכנית עלינו, המוטיבציה והמשמעת עליך? ממש לא, ממש לא. מנטור לא יזרוק אותך למים וילך. מנטור הוא כזה שישחה לידך כל הדרך, יתקן את הסגנון ויאמר את המילה הנכונה ברגע שבו יתחשק להרים ידיים. אני המנטור הזה. אני לא אתן לך לפרוש, אני לא אסכים שתעגל פינות, ואני תמיד אהיה שם כדי לוודא שאתה עושה הכל. כל אחד מקבל גישה לוואטס-אפ של בר בעצמו. עבור תמיכה, חיזוק, מענה על שאלות ומתן מוטיבציה ברגעים הקשים עד ההגעה למטרה הסופית. בתוספת תשלום מינימלית, ניתן לקבל את "בר החופר" שלא ירד לך מהוריד וישב עליך כל יום.

מעקב מקצועי ומחושב

אחת לשבועיים, כל משתתפי התכנית מגישים טופס עדכון רשמי ואישי, הכולל נתונים פיזיים שמודדים בבית ותמונות התקדמות. על סמך הטופס הזה, הצוות שלנו מנתח את ההתקדמות/חוסר ההתקדמות שלך ובמידת הצורך – יבוצעו שינויים והתאמות בתכניות התזונה והאימונים כמה שצריך כדי להבטיח שתמיד דוהרים לעבר המטרה. בצורת עבודה שכזו: כישלון הוא לא אופציה.

אני יודע, טו גוד טו בי טרו. אבל זה ככה עובד. הדובדבן בקצפת הוא שאם אחרי כל זה מישהו עקב אחרי ההנחיות ועדיין לא הגיע לתוצאות שהסכמנו עליהן בתחילת התהליך? הוא לא משלם שקל. אבל זו לא הסיבה שאתם פה, אני יודע. אתם כאן בשביל התוצאות. חשוב להבין – הרווח הגולמי שנשאר לנו בכיס מכל מתאמן הוא מינימלי מכיוון שהשקענו בתשתיות ומערכות תפעול יקרות בטירוף בשביל הנוחות והאפקטיביות של התהליך שלכם. זו הסיבה שאנחנו מרשים לעצמנו להתחייב לתוצאות. איגפנו את התהליך מכל כיוון, והשארנו אפס מקום לטעויות. בזכות השנים והניסיון, התהליך שפיתחנו הביא תוצאות עקביות והוכיח את עצמו כל פעם מחדש. אל תבקשו החזר כספי אם לא באמת עבדתם קשה (כן, אנחנו סומכים על הלקוחות שלנו עד כדי כך), ואל תבקשו הנחות. זה בוודאות יגרום לנו להפסיד כסף. מוכנים להתחיל?

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה