שאלון התאמה

לבנות תוכניות אימונים ותזונה אישיות שמותאמות בדיוק לנתונים שלך ולמטרות שלך, לוקח זמן.
אין מה לדאוג, זה לא יקח יותר יותר מ-7 ימי עסקים. מילה שלי.
אני מבין את הרצון להתחיל מיד ולטרוף את היעדים שלך. ברור.
אבל כדי שנהיה יעילים, כל אחד מאיתנו צריך עכשיו להשקיע ולהתאזר בסבלנות.

החלק שלך? למלא את השאלון בצורה מושלמת. הכי מדויק, מפורט והכי אמיתי. שקיפות מלאה.
החלק שלי? לבנות לך תוכנית מדויקת שתעיף אותך אל היעדים.
אז יאללה, חלאס בלבולי מוח, וקדימה לעבודה 🙂


במידה ואין באפשרותכם לעלות תמונות כרגע, לא יהיה ניתן להמשיך הלאה למילוי השאלון המלא. נא לדאוג שיש עליך תמונות עדכניות (קדימה/אחורה/צד) ולשלוח אותן לבר בWhatsApp בנוסף בתום מילוי השאלון.

תמונות הן הדרך שלנו לצפות בהתקדמות שלך. המספר על המשקל לא מספר את הסיפור המלא. אין לי מילים לתאר לך כמה התמונות חשובות לתהליך. ובנינו, תמונות ההתחלה הן הבסיס לשינוי. 
אז כמה הנחיות בקטנה, כדי שלא יהיו אי הבנות בהמשך. 
1. נא לדאוג לתמונות עדכניות (מיד אסביר בדיוק  איך, כמה  ולמה). בלי תמונות עדכניות, אי אפשר להמשיך למלא את השאלון.  

2. אם יש בעיה טכנית להעלות תמונות, אפשר להעלות סתם תמונה או רקע ריק, ומיד אחרי זה לשלוח בווצאפ את התמונות לפי ההנחיות. אחרת – אין שאלון, אין תהליך ואין תוצאות. ונמשיך לראות את אותו הדבר במראה. חבל.

3. בכל רגע נתון אפשר לבקש שנמחק כל זכר לתמונות שלך. מילה אחת שלך, ומוחקים הכל. ברור שלא נעשה עם התמונות שלך שום דבר שלא מתאים לך.

4. אז איך מצטלמים?

(א) בוחרים לוקיישן: אני מבקש לשלוח אלי את כל התמונות (גם את התמונות במהלך הדרך ותוך כדי השינוי) בדיוק מאותו מקום; אותה תאורה, אותה שעה ואותם בגדים. אז בבקשה לבחור תאורה טובה, ו"סט צילומים" שאפשר לשחזר בקלות. וכמובן: בלי סלפי מראה או שטויות כאלו. באנו לעבוד לא לשחק.

(ב) לבוש: כמו שראית, בכל תמונות השינוי אצלנו כל המתאמנים לבושים אותו דבר. נשים עם מכנסיים קצרים (מעל חצי ירך) וטופ שמכסה מספיק (לא חשוף מידי, יש לי לב חלש). גברים עם בוקסר/מכנסיים קצרים (שוב, לב חלש).

(ג) מרחק מהמצלמה ועמידה זקופה: באופן כללי הגיע הזמן להרים את הראש ולעמוד זקוף. אבל בזמן הצילומים, אין אפשרות אחרת. חייבים לעמוד זקוף. מבחינת מרחק מהמצלמה, בין מטר וחצי לשני מטר בינך לבין המצלמה.

(ד)  מי מצלם? או שנשתמש בטיימר, או שמישהו יצלם אותך. סלפי מחוץ לתחום. דיר בלאק.

(ה) זוויות צילום: מעכשיו חוק ברזל, כל סשן של צילומים אני מבקש גם תמונת חזית עדכנית (פנים לכיוון המצלמה) גם תמונת צד עדכנית, וגם תמונה עדכנית שרואים בה את הגב ואת כל החלק האחורי של הגוף.    

5. אני מאמין שהכל ברור. אז קדימה, להכין שלוש תמונות בזוויות כמו שהסברתי, גב זקוף, מרחק נכון  מהמצלמה, לבוש כמו שצריך,  תאורה טובה ולוקיישן שאפשר לחזור אליו. לוחצים כאן כדי להעלות את התמונות. אני יודע, לא פשוט להסתכל דוך בעיניים על מה שאנחנו כל כך רוצים לשנות. אבל בשביל זה הגענו עד לכאן. אז בלי עצלנות ובלי תירוצים. 
 

בעת מילוי טופס זה ושליחתו אתם מאשרים את התקנון ותנאי השימוש של האתר

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה