תחרות שינוי

זוהי הזדמנות הזהב שלכם לשנת 2022 לזכות בפרסים הבאים:

7,000 ש"ח

שינוי גופכם ואורח החיים לטובה ב180 מעלות

טיסה זוגית לחו"ל לכל יעד או נופש לבחירתכם בארץ

ולא רק זה - גם לקבל ליווי והדרכה מקצועי ואישי. והכל? במחיר עלות, ובזמן הכי קצר שיש.

תגידו שלום לתחרות השינוי הכי מטורפת שאי פעם תיתקלו בה

ובקצרה - מה זה? ואיך זה עובד?

אילו תוצאות ניתן להשיג איתי ב12 שבועות בלבד? חשבתי שתשאלו לחצו על הכפתור כדי לגלות.

מה הטירוף הזה כולל?

שאלון היכרות

קבלת שאלון התחלתי אישי, עמוק ומפורט שיספק עבורי את כל המידע הנחוץ עליך. העדפות / אלרגיות/ פציעות / מטרות / נתונים מוחשיים ועוד.

בניית תפריט תזונה

התאמת תזונה על פי העדפה ומאכלים אהובים תוך שילוב לו"ז אישי מותאם ויצירת תפריט מגוון, מהנה ואטרקטיבי.

בניית תוכנית אימונים

בהתאם לפציעות, מוגבלויות, אזורים שתרצה לשפר + גישה מלאה לסרטוני הסבר - מאימונים ביתיים ללא ציוד ועד לחד"כ הכי מאובזר בארץ.

מעקב צמוד ואישי

ליווי אישי וצמוד, תמיכה, חיזוק ומתן מוטיבציה ברגעים הקשים עד ההגעה למטרה הסופית.

שאלות ותשובות נפוצות

זוהי תחרות השינוי הדרסטית ביותר. כלומר המנצח יהיה מי שעשה את השינוי הגדול ביותר במהלך ה12 שבועות האלה. לאו דווקא למי שיש את הגוף המרשים ביותר. כך התוצאה הסופית תלויה בעצם רק במתחרים, הבנאדם שיעבוד הכי קשה יעשה את השינוי הכי דרסטי וינצח.

 המנצח הוא הבנאדם בעל השינוי המרשים ביותר בתקופה הנ״ל, ככל שתעבדו יותר קשה כך הסיכויים שלכם לזכות גוברים. מכל המתמודדים אני אבחן את השינויים של גברים ונשים בנפרד. גבר מול גבר ואישה מול אישה. מתוך 50 מתמודדים, אבחר את עשרת השינויים הטובים ביותר שיעלו לדו קרב אחד נגד השני עד שנשאר מנצח אחד. את הזוכה בכל דו קרב – אתם העוקבים תבחרו בדף האינסטגרם. כנ״ל לגבי נשים. בסוף, נגיע לגבר אחד ואישה אחת שעשו את השינוי המשמעותי ביותר על דעת הקהל.

על מנת להירשם צריך סה״כ להסדיר תשלום ולשריין מקום בתחרות. ניתן להירשם באמצעות קניית המוצר תחרות שינוי באתר (ניתן לחלק עד 12 תשלומים ללא ריבית) או בכל דרך תשלום אחרת שתבחרו. אם אינכם רוצים לסלוק באתר דרך אשראי ורוצים להירשם ולשריין מקום – צרו קשר בפאלפון האישי שלי 0507605259 להסדרת תשלום בצורה אחרת (ביט // העברה בנקאית // פייבוקס // קריפטו).

עם סיום הסדרת התשלום – כל נרשם יקבל מיידית את השאלון ההתחלתי והעמוק שיעזור לי להתאים לו תכנית, ו3 ימים לפני תחילת התחרות יקבל את התכנית המותאמת אישית המלאה שלו על מנת שיהיה זמן להתכונן ולהכין הכל. השאלון יכלול מעל 50 שאלות על המטרות שלכם/ העדפות מזון/ אלרגיות/ פציעות/ נתונים פיזיים/ תמונות עדכניות/ פירוט על סדר יום/ רמת הפעילות שלכם/ היסטוריית אימונים והלאה והלאה.

•את כל מה שצריך על מנת להגיע לגוף החלומות שלו בזמן הקצר ביותר.

•תזונה מותאמת, אימונים מותאמים, מעקב אישי בהתבסס על השאלון ההתחלתי, הדרכת אונליין ייחודית, מקצועית, אישית ומגובת על ידי המדע. ליווי מלא בתזונה / אימונים / מעקב במחיר מוזל ומיוחד.

•בונוס: בסוף התכנית כל משתתף גם יקבל ממני ״תכנית שימור״. כלומר מדריך שלם בשיחת טלפון או וואצאפ כיצד לשמור על החיים הרגילים שלכם ועדיין לשמר את התוצאה שהגיע אליה.

ניתן להירשם כל עוד יש מקומות, או לא מאוחר מתאריך 01.03.2022. שימו לב, אני רק בנאדם אחד. לכן רישום אחרון יוכל להתבצע רק בתאריך 01.03.2022 – על מנת שיהיה לי זמן להכין לכולם תכניות. או אם 100 מקומות ייתפסו לפני התאריך.

התחרות מתחילה מה15.03.2022, ותימשך עד ה15.06.2022! כולם יקבלו את התכניות 3 ימים לפני מועד תחילת התחרות כדי שיהיה זמן להכין הכל – לעבור על הכל איתי ביחד ולצאת לדרך חדשה!

עלות כניסה לתחרות ה12 שבועות הוא 2500 ש"ח בלבד, וניתן לחלק עד 12 תשלומים. מעבר לעלות הנמוכה, ההדרכה המקצועית, הליווי והתמיכה – יש גם את האופציה לזכות בפרסים שווים וזה יבטיח לשמור לכם על המוטיבציה גבוהה במהלך התהליך. 

כן, אתם יכולים. העלות עבור בנאדם שרוצה להשתתף ולאתגר את עצמו אך לא זקוק לשירותיי המקצועיים יעמוד על סך של 950 שקלים בלבד לכל ה12 שבועות. יש ליצור איתי קשר בפלאפון 0507605259 במידה ואתם מעוניינים באופציה זו וכמובן שניתן להתייעץ איתי במהלך התהליך. 

בתחילת התחרות, כל מתאמן יצלם תמונות התחלתיות + סרטון שלו עם עיתון עדכני מאותו היום וגם בסוף התחרות על מנת למנוע רמאויות. 

למה אתם מחכים? תשריינו מקום מיידית

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה