מפיטנס

לביזנס

בואו להיחשף לאסטרטגיות העסקיות

שכל מאמן כושר חייב

בר פחימה והצוות העסקי שלו שהיום מובילים את תחום הכושר בישראל בנו במיוחד עבורך
הרצאה אקסקלוסיבית של שעתיים במסגרתן תקבלו הצצה נדירה לדרך להפוך

מאנונימיים

למותג מצליח!

הנושאים החמים

בהרצאה

בידול
ממתחרים

שיווק מדויק
וממכר

סיסטם
עסקי ולינארי

איך לסגור
יותר עסקאות

כיצד
להגדיל רווחים

כל הדרכים
להביא לקוחות

בניית תכנית
ואסטרטגיה עסקית

ניהול וניתוב
כספים בעסק

בואו ללמוד מאנשים שכבר עשו את זה

אבל בתחום שלך!

*ההרצאה תתקיים במתחם הבורסה ברמת גן*

ממאמן כושר לאיש עסקים

בתחום הפיטנס

אנחנו יודעים איך זה מרגיש. הלכת עם הלב ובחרת במקצוע שאתה הכי אוהב. למדת, סיימת בהצלחה קורס מאמני כושר, ופתאום הבנת שזה פשוט לא מספיק כדי להצליח בגדול.

אז יש את ה-80% שמוותרים לעצמם (כן, זה הנתון). יש את אלו שיהיו שכירים וירדפו אחרי הזנב של עצמם. ויש את אלו שיחליטו לשבור את המעגל, וירדפו אחרי ההצלחה של עצמם; אחרי הגדלת הרווחים בעסק שלהם.

המשותף לכולם הוא שכולם רוצים להצליח בתחום. נכון, לא כולם מוכנים להקריב מעצמם כדי להצליח (ומי שלא מוכן להקריב, מומלץ שיעצור כאן). אך מי שמוכן להקריב חייב לשאול את עצמו – רגע, מה השלב הבא? מה העסק שלי דורש? איך אני מגדיל את הרווחים? איך אני מגדיל את כמות הלקוחות? את כמות העוקבים באינסטגרם? איך בונים תוכנית עסקית? איך מציבים יעדים ועומדים בהם?

חברים, התחום הזה מלא בכסף. ומי שיעבוד בצורה חכמה ומדויקת, ולא בצורה אימפולסיבית על "אוטומט", יזכה לפגוש – פנים אל פנים – את ההצלחה. אנחנו יודעים כי פגשנו אותה בעצמנו.

ועכשיו הגיע תורך!

כנס מפיטנס לביזנס יעשה לך סדר. עוצרים את ההליכה העיוורת והטפשית אחרי יועצים כלליים, ובאים לראות מה הדרך ממי שכבר עשה את זה בגדול. ובתחום שלך בדיוק.

בר פחימה והצוות העסקי שלו בנו בשלוש השנים האחרונות את אמפריית הכושר המצליחה בישראל. ועכשיו, הם באים לחשוף את הכלים; וגם את מה שמאחורי הקלעים. אחרי זמן רב של ריכוז מאמץ וניתוח כל מהלך בדרך – הצלחות וגם כשלונות – נבנה עבורך כנס יחיד במינו. שעתיים של פרקטיקה טהורה, שאם תרחיב, תלמד, תתמיד ותפעל לפיה, הדרך אל המקום בו אתה חולם להיות קרובה מתמיד. זו ההזדמנות שלך ללמוד ממי שעשו את זה.

אז תשאירו פרטים

וניפגש!

קצת עלינו

עמרי אליהו וכפיר נחשון​

עמרי וכפיר, שותפים עסקיים ובעלים של חברות מצליחות בתחום הייעוץ העסקי, שיווק ומכירות. בשנים האחרונות עמרי וכפיר התמקדו בעולם הפיטנס ובבניית אסטרטגיות עסקיות מדויקות שמאפשרות לכל בעל עסק בתחום למצות את הפוטנציאל שלו. את בר פחימה, השניים הכירו לפני כשנתיים. ויחד, שלושתם הביאו לצמיחה פנומנאלית – מאות ואלפי אחוזים – בחברת בר פחימה בע"מ. אחרי ההצלחה שחוו עם בר, הם מגיעים לחשוף בפניך את הסודות הכי כמוסים, וללמד אותך איך עושים את זה ובגדול.

בר פחימה

בר, סגן מר ישראל ומייסד חברת הכושר והתזונה אונליין הגדולה בישראל, אחראי על אלפי סיפורי הצלחה. בר בנה במו ידיו – בשוק תחרותי – את הקהילה הגדולה ביותר בארץ בתחום הכושר. הוא עשה זאת בזמן קצר מאוד. אין מי שיכול להישאר אדיש לנסיקה של בר בשנתיים האחרונות. בתוך אותו זמן קצר, בר עבר מכתיבת תפריטים ותוכניות עם דף ועט במיטתו בבית הוריו, לאימפריה שמעסיקה עובדים רבים ומפרנסת מספר דו ספרתי של משפחות. בעיני רבים, בר הוא אחת הדוגמאות המוצלחות ביותר לסיפור הצלחה עסקי.

Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™ in any way.
FACEBOOK™ is a trademark of FACEBOOK™, Inc

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה