לאחר שהוביל מעל 5000 איש לגוף החלומות סגן מר ישראל בר פחימה גאה להציג:

תכנית און ליין עם ליווי צמוד שתעזור לכם להגיע לגוף החלומות שלכם!

בלי שתצטרכו להרעיב את עצמכם או להשתעבד לאימונים

100% התחייבות לתוצאות

התחייבות להחזר כספי מלא במידה ולא הגעתם ליעד שקבענו מראש

הטבה מיוחדת ל-100 הנרשמים הראשונים

חלק (קטן) מהאנשים שעברו איתו את התהליך

הגיע הזמן להפסיק לבזבז זמן וכסף על גימיקים שונים, על דיאטות לא נכונות, או על "תכניות קסם"! שלא עובדות

תוצאות לא משקרות. בין אם אתם רוצים גוף חטוב יותר, שרירי יותר, להשיג פס בבטן או ישבן חטוב – הגעתם לכתובת הנכונה.

בשנים האחרונות הרכבתי את התוכנית האולטימטיבית – שמותאמת לכל אדם באופן אישי.
לכן אני אישית מתחייב להחזר כספי מלא
במידה והלקוח עקב אחרי התכנית המותאמת שלו למשך מינימום 3 חודשים ולא הגיע לתוצאה המצופה שהצבנו לעצמנו. 

"בר, למה אתה מתחייב? אתה לא מפסיד כסף?"
כי אני מאמין בכם. כשידע ועבודה קשה נפגשים – התוצאה היא רק עניין של זמן.
תנסו אותי

תוצאות לא משקרות. בין אם אתם רוצים גוף חטוב יותר, שרירי יותר, להשיג פס בבטן או ישבן חטוב – הגעתם לכתובת הנכונה.

בשנים האחרונות הרכבתי את התוכנית האולטימטיבית – שמותאמת לכל אדם באופן אישי.
לכן אני אישית מתחייב להחזר כספי מלא במידה והלקוח עקב אחרי התכנית המותאמת שלו למשך 3 חודשים ולא הגיע לתוצאה המצופה שהצבנו לעצמנו. 
"בר, למה אתה מתחייב? אתה לא מפסיד כסף?"
כי אני מאמין בכם. כשידע ועבודה קשה נפגשים – התוצאה היא רק עניין של זמן.
תנסו אותי

הטבה מיוחדת ל-100 הנרשמים הראשונים

אם עדיין לא הכרנו

נעים מאוד, קוראים לי בר פחימה, מכור לתחום הכושר ולאורח החיים הבריא מאז שאני זוכר את עצמי.

תמיד התחברתי לספורט ובייחוד לספורט תחרותי. בגיל 18 כבר התחריתי לראשונה בתחרות היוקרתית לפיתוח גוף ״מר ישראל״. ובגיל 21 הוכתרתי פעמיים כסגן "מר ישראל" באליפות הארץ. כדי להביא את הגוף לאחוז שומן נמוך עבור מצב תחרותי, צריך להכיר את כל הסיבות האפשריות למה התהליך יכול להיתקע, ולכן בתור אחד שמכיר אישית את עולם הירידה באחוזי שומן בצורה המקצועית ביותר לא אשאיר לכם מקום לתקיעה בתהליך! ראיתי במו עיניי את השפעת תחום הכושר בהיבטים שונים בחיי כגון פיתוח משמעת עצמית והתמדה וידעתי שבזה אני ארצה לעסוק.

לדעתי זה משהו שכל בנאדם צריך לעבור. ועכשיו, לאחר שליוויתי אלפי אנשים באופן אישי והבאתי אותם למטרות הגופניות שלהם – אני מאמין בלב שלם שמצאתי את הנוסחה המושלמת עבור כל סוג גוף. אני מאמין בלקוחות שלי, הרי כל מי שפונה אליי רציני לגבי המטרות שלו. זו אחת מהסיבות שאני בעצם מתחייב לתוצאות והחזר כספי מלא במידת הצורך. כי אני בטוח שכל לקוח שיקשיב ויהיה רציני אכן יגיע לאיפה שהוא שואף להגיע!

 

שאלות תשובות

תכניות האונליין מתאימות ומותאמות לכולם.
למתחילים לחלוטין שאף פעם לא התאמנו ועד לרמה המתקדמת ביותר.
לאנשים שלא מוכנים להתפשר על תוצאות וגוף החלומות שלהם שלהם.

לא, אני עובד עם מגוון רחב של אנשים. צמחוניים, טבעוניים, צליאקים, חולי סכרת, רגישים לגלוטן והלאה והלאה והלאה. כל תכנית מותאמת אישית ללקוח בהסתמך על השאלון ההתחלתי, העמוק והאישי שהלקוח מקבל בעת רכישת התכנית.

לא. מיתוס נפוץ ושקרי. אצל נשים רמות הטסטוסטרון הן מאוד נמוכות ולכן בניית מסת שריר הוא מאוד קשה ואיטי. אצל גברים זה גם תהליך מייגע והרמות שלהם גבוהות פי כמה. במידה ונעשה תהליך ירידה באחוזי שומן ללא אימוני משקולות עבור נשים – נגיע למצב של רזון ללא מסת שריר ולא לשריר המחוטב והיציב שאנו שואפים לו.

כל כך הרבה אנשים מגיעים אליי מבולבלים לגבי האימונים והתזונה. כולם יגידו לכם משהו שונה בתחום הזה, וכל המידע הסותר הזה לא יוביל אתכם לשום מקום. התפקיד שלי הוא להכווין כל לקוח בדרך הנכונה עבורו. כל אחד בנה לעצמו תפרט תזונה ואימונים פעם בחיים – ואם אתם פה כנראה שמשהו שם לא עבד שם. אימנתי מאות אנשים למטרות שלהם בשנים האחרונות ואני מאמין בלב מלא שאני יכול לעזור גם לך. אחרת לא הייתי מתחייב להחזר כספי מלא.

בתור מאמן אישי בעברי, ומאמן אונליין בזמן זה – אני יכול להעיד מניסיון על האפקטיביות של אונליין אל מול אימון פרונטלי. יתרון ראשון הוא מהפן הכלכלי. רוב האנשים יצטרכו בין 2-3 אימונים בשבוע על מנת להתקדם, ואימון אישי איכותי לא ירד מאיזור ה100 שקלים לאימון.
יתרון שני בוהק הוא אי התליות. כלומר לא תצטרכו להיות מוגבלים ע״פ לו״ז של מאמן אחר – ותוכלו לקבוע לעצמכם שעות/ימים על פי העדפה.
יתרון שלישי הוא זמינות המאמן 24/7 עבור הלקוח. אימון אישי הוא שירות יקר, ולכן ברגע שלקוח נמצא עם המאמן – כמובן שהוא מצפה שהמאמן לא יגע בטלפון ויהיה רק איתו ובצדק. אך מה עם כל שאר הלקוחות של המאמן שצריכים תמיכה והכוונה? בדיוק. באונליין זה לא קורה.
יתרון אחרון (למרות שיש עוד המון) – הוא הכלים והידע שאתם רוכשים בתהליך. כמובן שאני פה על מנת להסביר לכם הכל בצורה הטובה ביותר – אך העובדה שאין איתכם מישהו פרונטלית ואתם צריכים לתרגל דברים על סמך הוראות שאני מספק כמו סרטוני הדגמה וכו, אתם בעצם רוכשים כלים וידע לעתיד כדי להיות בוסים לעצמכם.

להרשמה וקבלת פרטים נוספים תשאירו עכשיו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!

[הטבה מיוחדת ל-100 נרשמים הראשונים]

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה