סגן מר ישראל, בר פחימה מציג

הניסיון האחרון שלך
להרגיש מושלם
בעירום

אולי זו לא התחנה הראשונה שלך עם תוכניות כושר ותזונה: אבל מבחינתי, אם תעשי בדיוק מה שאני אגיד לך לאורך הדרך – קיימות 2 אופציות: או שזו התחנה האחרונה ותרגישי מושלם עם הגוף שלך, או שלא תשלמי אגורה. תכף תביני.

זה סרטון ההסבר הכי טוב שתראי בחיים:

נגן וידאו

כיף שהכל באונליין, אה?
אפשר להתחיל בלי בלבולי מוח

מכאן אין דרך חזרה

רוצה להתחנן לשלם לי? תגללי ותראי טיפה מאלפי הפראייריות שרימיתי במשך השנים.
אף אחת לא שינתה לי את החיים.
אבל אני שיניתי לכל אחת ואחת את החיים

אחרי שעשיתי את הלא ייאמן

ולקחתי יד-ביד אלפי נשים כמוך אל גוף החלומות, הקמתי את חברת היעוץ ששברה את הרשת עם תוצאות מטורפות שמנפצות כל מיתוס אפשרי. כבשנו את השוק בגלל עיקרון שמלווה אותי:

כסף גובים על תוצאות.

תוצאות, או 100% החזר כספי מלא.
לא מאמינה לי? מעולה.
תמשיכי ביום שלך.

רוצה להיות סיפור הצלחה?
זה בידיים שלך, ובמוח שלי.

על הפודיום לפני גיל 18

כן, שלוש פעמים ברצף סגן מר ישראל. למה זה מעניין אותך? כי פיתוח גוף זה הספורט היחיד בעולם שבאמת עוסק בויזואליות של הגוף. לוקחים אדם ממצב נתון למטרה מטורפת בפרק זמן מוגבל. וזה עובד רק עם שני עקרונות: מדע מדויק ומחקר עומק. את התורה למדתי מטובי המוחות בעולם, בתמורה לסכומי עתק ואלפי שעות. ככה פיתחתי את הדרך המושלמת והנוחה ליישם את תורת פיתוח הגוף על אנשים כמוך, שלאו דווקא חולמים להיות באדי בילדרים, אלא פשוט רוצים להיראות ולהרגיש מושלם. והתוצאות – כבר ראית – מוכחות. מדע.

מעל 25,000 לקוחות מרוצים

אם חיית מתחת לאבן ועכשיו החלטת לצאת לעולם, בואי נדביק פערים. את קצת מאחור. אני בר פחימה, ואני היחיד שמדבר בתוצאות ומתחייב לתוצאות. זו שקפצה לך בסטורי ואמרת עליה "כלבה"? סיכוי גבוה שאני חתום על הגוף המטורף שלה. לא מדבר אלייך? תמיד אפשר לעשות פרסה ולהישאר עם הגוף החטוב והסקסי שראית במראה הבוקר🤗

הביקורות הטובות בישראל

תאמיני לי, אל תאמיני לי. וגם לא להם. היום כל אחד מעיד על עצמו שהוא הטוב ביותר. למזלנו, יש עוד פינות אובייקטיביות (כמו גוגל) שאי אפשר לפברק. ויש כמות אדירה של נסיכות שכותבות בצורה הכי ברורה ובלי פילטרים מה הן חושבות עליי. תריצי חיפוש בגוגל, תשווי לאלו שמנסים להתחרות בי ותסיקי מסקנות. אה ואצלי? כל מי שמופיעה בסטורי גם מקבלת תיוג. כי היא ביקשה יפה, ועבדה בצורה שגרמה לי להתגאות בשנינו😊

גם בתקשורת רודפים אחרי
תוכנית האונליין

יש דבר אחד שאני יודע שמדליק אותך יותר מהכל.
גבר שיכול להתחייב, ולעמוד במילה שלו. נכון? אז קיבלת.
זו התחייבות שגם תגובה בהסכם מסודר ובאותיות גדולות ושמנות, בניגוד לכל שאר מבטיחני השווא בחוץ, ותגרום לך לישון בלילה כמו תינוקת (זה גם קריטי לחיטוב).
אין טריקים ואין שטיקים – יש רק את תכניות הכושר והתזונה הכי חריפות בארץ, וקצת ציניות בתוכן.

הגוף שאת חולמת לראות במראה,
או 100% החזר כספי מלא!

אנחנו מכונה של תוצאות.
ויש דרך אחת אל החלום שלך. רק ככה זה יעבוד:

1.

את מקבלת את ההחלטה הנכונה

גם לך מגיע. את יודעת מצוין כמה נשים ראו הבוקר במראה את הגוף שאת חולמת עליו. הן לא טובות ממך, ואין להן גנטיקה של כלבות. הן קיבלו החלטה. מרגישה שהגיע הזמן שלך להרגיש נוח בעירום ולאהוב מה שאת רואה? קבלי החלטה שותפה שלי. זה הגוף שלך! שנינו יודעים שאין מבאס כמו להתחרט על החלטה שלא קיבלת.

2.

הגיע הזמן לעשות מעשה

את מסיימת לקרוא הכל, ומשאירה בתחתית הדף את הפרטים שלך. בתוך פחות מיום עסקים בודד אני והצוות שלי יוצרים איתך קשר בוואטסאפ לשיחת התאמה. בשיחה נתאים לך ב-Live מסלול שתואם את המטרות שלך, ואם יתאים לשני הצדדים – נתקדם לשאלון ההתאמה האישי. אחרי השאלון, נכיר אותך יותר טוב ממך, וגם את תכירי את עצמך מחדש. רק ככה נוכל לתפור לך חליפה מדויקת ומותאמת אישית.

3.

את ממתינה בסבלנות 7 ימים
ונותנת לי לעשות את המג'יק

מה חשבת? אני עושה קליק עם האצבע וההוקוס פוקוס קורה? זה קורה לי רק במסיבות. בזמן שתריירי על איך שתיראי ותרגישי אחרי שאסיים איתך, בזמן שתתחרפני מהתוצאות שאני משתף כל יום באינסטגרם, הצוות שלי ואני נשב בריכוז פסיכופתי על המחשב. אנחנו צריכים לדייק כל פסיק בתכנית שלך. ושומעת? אנחנו לא מעגלים פינות. לכן זה ייקח עד 7 ימי עסקים. נשלב לך את כל מה שאת אוהבת, נטפל בכל החשקים, נצרף סרטוני הדגמה אישיים לכל תרגיל לצד הסברים, ונוסיף מלא פאן למקצוענות. וזה ממש, אבל ממש על קצה המזלג.

4.

מתחילים אינעל שורלק ואחותו

יועברו אלייך התוכניות המותאמות אישית. ומהרגע שתגידי לי "תפאדלל חביבי", צוות לוחמי הקומנדו שלי ואני נפקח עלייך בצורה מרושעת ואכזרית. אם נגלה שעיגלת פינה אפילו במילימטר, מרימים מסוק ובאים לתפוס אותך מהאוזן. תיזהרי, יש לנו תקציב ואין בנו פחד. אם לא תדברי איתנו כמו שאת מדברת עם הבסטי שלך, נשב לך על הווריד ונשלח לך הודעות מציקות, רציניות, ואולי מצחיקות. את זה תצטרכי להרוויח. אז תשתפי פעולה, או שתצאי מהתכנית איך שאת רק עם פחות כסף בעו"ש. אנחנו בוואטס-אפ איתך כל היום. אבל אם המילה "וויתור" תצא לך מהפה, גם הלשון תצא איתה.

5.

נשארים במעקב מקצועי

הליווי פה כיף רצח. אבל גם מקצועי. מה נראה לך? שאני גבר של סטוצים? שגר ושכח? אל תעני לי אפילו. אחת לשבועיים (בנוסף לחפירה היומית) אני אשלח לך הודעה אישית ואתזכר אותך להגיש טופס עדכון עם כל השאלות שתפחדי לענות עליהן. הנה אמרתי את זה: אני אכבר גבר, אבל אני גם דיקטטור מרושע ומנוול. אז דיר בלאק שתפספסי. המוניטין שלי בידיים שלך. מבינה?

6.

סיימנו, ואת עם ישבן ובטן מהחלומות

או שאני מחזיר לך את כל הכסף. אבל תקשיבי, אני איש עסקים ואת אישה עם שאיפות. בשנייה שתתחילי לראות תוצאות, הרעב רק יתגבר. אם תהיי המותק שאת, נמצא איזה דיל להמשך בינינו, ונראה איך עושים ממך דוגמנית צמרת על חלל. אבל צעד צעד, זה מרתון לא ספרינט. קודם ניקח אותך ליעד הראשוני. רק שימי מעכשיו בוכטה בצד למלתחה חדשה.

רגע יא צ'ארמר, יש לי שאלה:

אולי זה לא מתאים לי?

אולי. זה מתאים לנשים אמיצות ונועזות. לא למי שרוצה להיראות טוב, אלא למי שרוצה להיראות ואו ולהרגיש ואווווווו; למי שלא חוששת לחלום בגדול, ולא מפחדת לעבוד בגדול בשביל החלום. עוד לא קיבלת את החלום הכי פרוע שלך על מגש של כסף, נכון? גם אני לא. בשביל חלומות צריך לעבוד, ואל תשקרי לעצמך עם "קשה מדי". אני יודע שהספקת לעבור דברים קצת יותר מורכבים, בשביל מטרות קצת פחות מרגשות וחיוביות. קטן עלייך.

זה קל: כי זה עובד, כי השקעתי סכומי עתק כדי שתהיה לך חוויה מטורפת, וכי אני חייב למבורגיני נאצית.
תכלס, אני לא מוכר מוצר צריכה בסיסי, אני מוכר תוכניות שמשנות חיים. הבנת? אז את ה"יקר לי" שלך, תגידי למישהו אחר. וכמו שאמרתי, השקעתי מעל 7 ספרות בפיתוחים טכנולוגיים עבורך. אני משקיע מעל 6 ספרות כל חודש באנשי הצוות הטובים במדינה. בניתי את האוטומציות הכי מתקדמות. בקיצור, איגפתי לך את התהליך מכל כיוון. עם מעטפת כזו מטורפת, הסיכוי שלך לא להשיג ישבן מוצק זהה לסיכוי שיום אחד אחשוב שהתבגרתי.

ואללה צודקת. בגלל זה ביססתי על זה את הפרנסה שלי ושל עוד 25 עובדים. טיפש שכמותי. מחשב מסלול מחדש והולך לאמן בחדר כושר.
תגידי את רצינית? אין סוף יתרונות לאונליין, ו-0 חסרונות. ואם נדמה לך אחרת, לכי תעשי אימונים אישיים ונדבר אחרי זה. את תהיי המכירה הכי קלה שלי, אני יודע את זה. THEY ALWAYS COME BACK. תשאלי את האקסיות שלי.

הסברתי את זה בסרטון שעלה לי 20K דולר להפיק (למעלה). אבל בקצרה, אני אלמד אותך הכל, ונהיה שותפים לדרך.
לא הבנת שלא מעגלים פה פינות? את תקבלי הסברים מילוליים, סרטונים שאומרים עליהם בחו"ל "רמה של פחימה", ואם נצטרך, את תסריטי את עצמך ותשלחי לצוות המקצוענים שלי, הם יתנו לך פידבק (וגם אני אם צריך) וכל הידע הזה גם יישאר אצלך לתמיד. או שבאמת תלכי למאמן אישי ותשלמי 200 ש"ח לשעה בשביל שמישהו יצעק עלייך "כל הכבוד". נשמע כיף.

עם שכל וקצת משמעת. כל המעפנים שניסו למכור לך תוכנית שימור? אינעל דודה שלהם (סליחה על השפה). איזו הטעיה. נשבע שזה מחדל. את סה"כ צריכה ללמוד קצת על אבות המזון, על השפעות של כל אחד מהם על הגוף *שלך*, ולפתח מיינדסט עם אינסטינקטים של קילרית. ככה בדיוק חינכתי את הצוות שלי להעביר אותך את התהליך. ככה משמרים. לומדים את הגוף שלנו, עובדים על השריר הכי חשוב (המוח) ולא מבלבלים בשכל.

אני מסכן את הפרנסה שלי כל יום מחדש בשביל שלך יהיה את הביטחון שאפשר להגיע לגוף יפה ובריא יותר. אם מישהי עוקבת אחרי התכניות שלנו ולא מגיעה למטרה שהגדרנו מראש בסוף התהליך – כל הכסף חוזר אליה בלי ויכוח. את בטח שואלת "איך זה משתלם לו?". אז זה לא תמיד משתלם, יש הפסדים. אבל זה ככה אצלי כי אני רואה את התוצאות בשטח כל יום מקרוב, ואחוזי ההצלחה הם מעל 95%. אני גם לא פראייר, ככה שאם מישהי חושבת לנצל את ההתחייבות, להירשם, לא לעשות כלום ואז לבקש החזר כספי – זה לא יעבוד. אבל אם מישהי עקבה אחרי הכל ולא ראתה תוצאות כמו שהבטחתי? וואלה בעיה שלי, לא שלה.

מנטלית? מקבלים החלטה. פרוצדורלית? בכמה קליקים בודדים. את משאירה את הפרטים בתחתית התיבה. משם, אחד מאנשי הצוות שלי ייצור איתך קשר על מנת להסדיר תשלום ולבצע הצטרפות. ואז? החלק הכי קשה כבר מאחורייך, משחק ההמתנה מתחיל. בתוך פחות מ-24 שעות, צוות הקומנדו שלי יוצר איתך קשר בוואצאפ ומתחילים לשנות לך את החיים. זה לא יהיה קל, בדיוק כמו ההחלטה שתקבלי כאן ועכשיו.

את במרחק החלטה,
תשלום, ועבודה (נורא) קשה
מלהפוך לסיפור הצלחה.

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה