סגן מר ישראל, בר פחימה מציג

הניסיון האחרון שלך
להיראות סקסי
בעירום

אולי זו לא התחנה הראשונה שלך עם תוכניות כושר ותזונה: אבל מבחינתי, אם תעשה בדיוק מה שאני אגיד לך לאורך הדרך – קיימות 2 אופציות: או שזו התחנה האחרונה בדרך להצלחה, או שלא תשלם אגורה. תכף תבין.

זה סרטון ההסבר הכי טוב שתראה בחיים:

נגן וידאו

כיף שהכל באונליין, אה?
אפשר להתחיל בלי בלבולי מוח

מכאן אין דרך חזרה

רוצה להתחנן לשלם לי? תגלול ותראה טיפה מאלפי הפראיירים שרימיתי במשך השנים.
אף אחד לא שינה לי את החיים.
אבל אני שיניתי את החיים של כל אחד מהם.

אחרי שעשיתי את הלא ייאמן

ולקחתי יד-ביד אלפי אנשים אל גוף החלומות, הקמתי את חברת היעוץ ששברה את הרשת עם תוצאות מטורפות שמנפצות כל מיתוס אפשרי. נטו בזכות שמוטמע אצלנו העיקרון שהנחה אותי כל החיים:

כסף גובים על תוצאות.

תוצאות, או 100% החזר כספי מלא.
לא מאמין לי? אני לא רוצה אותך.
רוצה להיות סיפור הצלחה?
זה בידיים שלך, ובמוח שלי.

על הפודיום לפני גיל 18

כן, שלוש פעמים ברצף סגן מר ישראל. למה זה מעניין אותך? כי פיתוח גוף זה הספורט היחיד בעולם שבאמת עוסק בויזואליות של הגוף. לוקחים אדם ממצב נתון למטרה מטורפת בפרק זמן מוגבל. וזה עובד רק עם שני עקרונות: מדע מדויק ומחקר עומק. את התורה למדתי מטובי המוחות בעולם, בתמורה לסכומי עתק ואלפי שעות. ככה פיתחתי את הדרך המושלמת והנוחה ליישם את תורת פיתוח הגוף על אנשים כמוך, שלאו דווקא חולמים להיות באדי בילדרים, אלא פשוט רוצים להיראות ולהרגיש מושלם. והתוצאות – כבר ראית – מוכחות. מדע.

מעל 25,000 לקוחות מרוצים

אם חיית מתחת לאבן ועכשיו החלטת לצאת לעולם, בוא נדביק פערים. אתה בפיגור. אני בר פחימה, ואני היחיד שמדבר בתוצאות ומתחייב לתוצאות. אה כן, אני גם אחראי לשינויים הכי קיצוניים ומטורפים שראית. לא מתאים לך? תמיד אפשר לעשות פרסה ולהישאר עם הגוף הסקסי והחטוב שיש לך היום🤗

הביקורות הטובות בישראל

תחשוב בהיגיון אח, כולם מעידים על עצמם שהם הכי טובים. למזלנו, יש עוד פינות אובייקטיביות (כמו גוגל) שאי אפשר לפברק. ויש קהל לקוחות שאומר בצורה הכי ברורה ובלי פילטרים מה הוא חושב עלי. תריץ חיפוש בגוגל, תשווה לאלו שרוצים להתחרות בי ותסיק מסקנות. ואצלי? כל מי שמופיע בסטורי גם מקבל תיוג. כי הוא ביקש ממש יפה, ועבד עוד יותר יפה😊

גם בתקשורת רודפים אחרי
תוכנית האונליין

יש דבר אחד שמדליק אותי יותר מברונטיות משוגעות. נכון מאוד: בלונדיניות! סתם, אם צריך אני אתנזר בשביל שתרגיש בטוח בתהליך, ותגיע בול לתוצאות שאתה מפחד לחלום עליהן. וקח התחייבות שתגרום לך לגרד את הראש (והיא תגובה גם בהסכם מסודר ובאותיות גדולות, לא כמו כל המזד**נ*ם עם האותיות הקטנות):

הגוף שחלמת עליו,
או 100% החזר כספי מלא!

אנחנו מכונה של תוצאות.
ויש דרך אחת אל החלום שלך. רק ככה זה יעבוד:

1.

אתה מקבל החלטה

אתה קולט כמה אנשים רואים ברגע זה במראה את הגוף שאתה חולם עליו? הם לא יותר טובים ממך. הם קיבלו החלטה ועשו מעשה. אם אתה מרגיש שהגיע הזמן שתאהב את עצמך בעירום, קבל החלטה. מספיק להיות הססן. שנינו יודעים שזה רק מנע ממך דברים בחיים.

2.

הגיע הזמן לעשות מעשה

אתה נרשם, ומקבל חשבונית למייל מיידית. תוך 24 שעות הצוות שלי יחזור אליך בוואצאפ כדי שתמלא שאלון מקיף וחופר בצורה קיצונית. אחרי השאלון, נכיר אותך יותר טוב ממך, וגם אתה תכיר את עצמך מחדש. רק ככה נוכל לתפור לך חליפה מדויקת ומותאמת אישית.

3.

אתה יושב בשקט עד 7 ימים,

ומאפשר לי לעשות את הקסם

מה חשבת? אני עושה קליק עם האצבע וקורה הקסם? לא. בזמן שאתה ממתין ומתחרמן מאיך שאתה הולך להיראות אחרי שאני אסיים איתך, הצוות שלי ואני יושבים כמו בתולים על המחשב ומדייקים כל מילימטר ופסיק בתכנית שלך. אחי, אנחנו לא מעגלים פינות. לכן זה יקח עד 7 ימי עסקים. נשלב לך את כל מה שאתה אוהב, נעיף את מה שלא, ונצרף סרטוני הדגמה אישיים לכל תרגיל לצד הסברים. אני נשבע שאחרי קריאה אחת יהיה לך יותר ידע מ-99% מהמאמנים (לא המתאמנים) במדינה. ואני יודע את זה כי הם נמצאים אצלי בליווי עסקי 😊

4.

מתחילים אינעל שורלק ואחותו

יועברו אליך התוכניות המותאמות אישית. ומהרגע שתגיד לי "צא לדרך", צוות לוחמי הקומנדו שלי ואני נפקח עליך בצורה מרושעת ואכזרית. אם נגלה שעיגלת פינה אפילו במילימטר, מרימים מסוק ובאים לתפוס אותך מהאוזן. ותיזהר, יש לנו תקציב ואין בנו פחד. אם לא תדבר איתנו, נשב לך על הווריד ונשלח לך הודעות מציקות, מצחיקות ואולי פוגעות. אז תשתף פעולה, או שתצא מהתכנית איך שאתה רק עם פחות כסף בעו"ש. אנחנו בוואטס-אפ איתך כל היום, כמו החבר הכי טוב. אבל אם המילה "וויתור" תצא לך מהפה, גם הלשון תצא איתה.

5.

נשארים במעקב מקצועי

הליווי פה כיף רצח. אבל גם מקצועי. מה נראה לך? שגר ושכח? לך תזד**ן אם זה מה שאתה חושב עלי. כל שבועיים אני אשלח לך הודעה אישית ואתזכר אותך להגיש טופס עדכון עם כל השאלות שתפחד לענות עליהן. הנה אמרתי את זה: אני גבר על, אבל אני גם דיקטטור מרושע ומנוול. אז דיר בלאק שתפספס. המוניטין שלי בידיים שלך. מבין?

6.

סיימנו, ואתה עם גוף החלומות שלך

או שאני מחזיר לך את כל הכסף. אבל תקשיב, אני איש עסקים ואתה איש עם שאיפות. בשנייה שתתחיל לראות תוצאות, הרעב רק יתגבר. אם תהיה חמוד, נמצא איזה דיל להמשך בינינו, ונראה איך עושים ממך מקצוען. אבל צעד צעד, זה מרתון לא ספרינט. קודם ניקח אותך ליעד הראשוני. רק שים מעכשיו בוכטה בצד למלתחה חדשה.

רגע בר, אני רק שאלה אבאל׳ה:

למי זה מתאים?

לגברים אח*שרמוטה. לא למי שרוצה להיראות טוב, רק למי שרוצה להיראות בן של ז*נה; למי שלא מפחד לחלום בגדול ולא מפחד לעבוד בגדול. אני מניח שאף פעם לא קיבלת חלום על מגש של כסף, נכון? אז גם פה זה לא יהיה. בשביל חלומות צריך לעבוד קשה. אבל בלי להתמסכן. אתה בר מזל. אתה מחזיק ביד כנראה סמארטפון שעולה אלפי שקלים, וקיבלת החלטה להפוך לגרסה הכי טובה של עצמך. יש לך את הזמן והאמצעים לעשות את זה. תגיד תודה ותנצל את המתנה שנתנה לך.

זה קל: כי זה עובד, כי השקעתי סכומי עתק כדי שתהיה לך חוויה מטורפת, וכי אני חייב למבורגיני נאצית. תכלס, אני לא מוכר מוצר צריכה בסיסי, אני מוכר תוכניות שמשנות חיים. הבנת? אז את ה"יקר לי" שלך, תגיד למישהו אחר. וכמו שאמרתי, השקעתי מעל 7 ספרות בפיתוחים טכנולוגיים עבורך. אני משקיע מעל 6 ספרות כל חודש באנשי הצוות הטובים במדינה. בניתי את האוטומציות הכי מתקדמות. בקיצור, איגפתי לך את התהליך מכל מכיוון. עם מעטפת כזו מטורפת, הסיכוי שלך להיכשל זהה לסיכוי שאני אחשוב שאני יום אחד שהתבגרתי.

חחחחחח זה כן. בגלל זה ביססתי על זה את הפרנסה שלי ושל עוד 25 עובדים. טיפש שכמותי. צודק. מחליף הכל והולך לאמן בחדר כושר. תגיד אתה רציני? אין סוף יתרונות לאונליין, ו-0 חסרונות. ואם אתה חושב אחרת, לך תעשה אימונים אישיים ונדבר אחרי זה. אתה תהיה המכירה הכי קלה שלי, אני יודע את זה. THEY ALWAYS COME BACK

אמרתי את זה בסרטון שעלה לי 20K דולר להפיק (למעלה). אבל בקצרה, אנחנו נלמד אותך הכל חבר שלי. לא הבנת שלא מעגלים פה פינות? אתה תקבל הסברים מילוליים, סרטונים שאומרים עליהם בחו"ל "רמה של פחימה", ואם תצטרך, אתה תצלם את עצמך ותשלח לצוות המקצוענים שלי, הם יתנו לך פידבק (וגם אני אם צריך) וכל הידע הזה גם יישאר אצלך לתמיד. או שתילך למאמן אישי ותשלם 200 ש"ח לשעה בשביל שמישהו יצעק עליך "כל הכבוד". גם אפשרות.

עם שכל וקצת משמעת. כל הטמבלים שמוכרים לך תוכנית שימור, אינעל דודה שלהם. איזו הטעיה. נשבע שזה מחדל. אתה סה"כ צריך ללמוד קצת על אבות המזון, על השפעות של כל אחד מהם על הגוף *שלך*, ולפתח מיינדסט ואינסטינקטים של קילר. ככה בדיוק חינכתי את הצוות שלי להעביר אותך את התהליך. ככה משמרים. לומדים את הגוף שלנו, עובדים על השריר הכי חשוב (המוח) ולא מזיינים תשכל.

אני מסכן את הפרנסה שלי כל יום מחדש בשביל שלך יהיה את הביטחון שאפשר להגיע לגוף יפה ובריא יותר. אם מישהו עוקב אחרי התכניות שלנו ולא מגיע למטרה שהגדרנו מראש בסוף התהליך – כל הכסף חוזר אליו בלי ויכוח. אתה בטח שואל "איך זה משתלם לו?". אז זה לא תמיד משתלם, יש הפסדים. אבל זה ככה אצלי כי אני רואה את התוצאות בשטח כל יום מקרוב, ואחוזי ההצלחה הם מעל 95%. אני גם לא פראייר, ככה שאם מישהו חושב לנצל את ההתחייבות, להירשם, לא לעשות כלום ואז לבקש החזר כספי – זה לא יעבוד. אבל אם מישהו עקב אחרי הכל ולא ראה תוצאות כמו שהבטחתי? וואלה בעיה שלי, לא שלו.

מנטלית? מקבלים החלטה. פרוצדורלית? בכמה קליקים בודדים. אתה משאיר את הפרטים בתחתית התיבה. משם, אחד מאנשי הצוות שלי ייצור איתך קשר על מנת להסדיר תשלום ולבצע הצטרפות. מה אחר כך? החלק הכי קשה מאחוריך ומשחק ההמתנה מתחיל. בתוך פחות מ-24 שעות, צוות הקומנדו שלי יוצר איתך קשר בוואצאפ ומתחילים לשנות לך את החיים. זה לא יהיה קל, בדיוק כמו ההחלטה שתקבל עכשיו.

אתה במרחק החלטה,
תשלום, ועבודה (נורא) קשה
מלהפוך לסיפור הצלחה.

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה