התחנה

האחרונה

אולי לא תכנית הכושר והתזונה הראשונה שעשית, אבל בוודאות האחרונה.

ולפני סיסמאות ומשפטים מפוצצים,
הנה לך תוצאות בשטח.

חלק מזערי מהאנשים

ששיניתי להם את החיים

ואם עדיין

לא הכרנו

נעים מאוד.
קוראים לי בר פחימה, ואני מכור לתחום הכושר ולאורח החיים הבריא מאז שאני זוכר את עצמי. בין גילאי 18-21 כבר הוכתרתי פעמיים כסגן "מר ישראל" באליפות הארץ. הייתי צריך להביא את הגוף שלי לאחוז שומן נמוך מאוד בפרק זמן קצר מאוד. בכדי להשיג את המטרה הזו - צריך להיות בקיא ומודע לכל הסיבות האפשריות של למה התהליך יכול להיתקע ואיפה זה בדרך כלל קורה (כדי למנוע זאת).

עברתי את זה, וצלחתי את זה. היום - בתור אחד שמכיר אישית את עולם הירידה באחוזי שומן בצורה המקצועית ביותר לא אשאיר לך מקום לתקיעה וחוסר ביטחון או וודאות בתהליך. ובנקודת זמן זו, לאחר שליוויתי אלפי אנשים באופן אישי והבאתי אותם למטרות הגופניות שלהם – אני מאמין בלב שלם שהתכנית שפיתחתי יכולה לקחת את כל מי שיעבוד קשה ויקשיב לי יגיע לגוף החלומות שלו בדרך המהירה ביותר. הדובדבן בקצפת הוא שאני מתחייב (בהסכם כתוב מראש) לתוצאות שיגרמו לכך שלא ירד לך החיוך מהפנים. או שכמובן, תקבל החזר כספי מלא. אבל זה פרט שולי, זו לא הסיבה שאנחנו פה.

זה הזמן

לעשות שינוי

מתאמנים

מעידים

בר ותוכניות האונליין כובשים

כובשים את התקשורת

מדוע עשרות אלפים

כבר בחרו בי

יש לי את הדרך המושלמת בשביל להגיע לגוף החלומות שלך. ובדיוק בגלל זה אני עומד בראש חברת הכושר והתזונה (אונליין) הגדולה והמצליחה בארץ

התוכניות שלי שינו ומשנות חיים של אנשים בכל יום. לא של מאות, אלא של אלפים. גרמתי לאנשים שלא האמינו בחלומות שלהם, להגשים אותם. והם גרמו לחברים שלהם להגשים אותם.

אני מוכן להתאים בשבילך תוכניות תזונה ואימונים שמותאמות בדיוק לנתונים האישיים שלך, אורח החיים הקשוח שלך ולמטרות שלך. לא ליד, לא כמעט, בול.

בגלל שאני כל כך בטוח בתוכניות שלי, אני מתחייב: או תוצאות שיגרמו לזה שהחיוך לא ירד לך מהפנים והחולצה כמעט לא תהיה עליך רוב הקיץ, או החזר כספי מלא.

רק צריך לעשות מה שאני אומר, ובדיוק מה שאני אומר (כמובן, לאחר שיחת תיאום ציפיות של מה נדרש מהצד שלך בכדי להגיע למטרה הזו).

אתה מודאג או יודע מניסיון עבר שמשמעת היא לא הצד החזק שלך? וולקאם טו דה קלאב חביבי. אבל יש לי פיתרון

בתוספת תשלום מינימלית, אפשר לקבל את ״בר החופר״ (נעים להכיר) שלא ירד לך מהוריד וידחוף אותך עד לקו הסיום לאורך כל הדרך.

כל הזכויות שמורות © Bar Pahima Fitness Camp 2023

Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook™ in any way.
FACEBOOK™ is a trademark of FACEBOOK™, Inc

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה