אני מזמין אתכם לקחת חלק בכנס
התזונה והכושר הגדול ביותר בישראל!

בואו להרחיב אופקים בנושא תזונה תפריטים כושר תוכניות  

02.08.2022 - יום ג' 17:00-23:00
אולם Gray, מודיעין

הנושאים המרכזיים:  

הסבר קצר על תזונה. אבות מזון, קלוריות, חילוף חומרים

כיצד לבנות לעצמך תפריט תזונה מותאם אישי

ברגע שיש לך תכנית תזונה, מה עושים איתה?

כל התורה על אימונים. איך לבנות לעצמך תכנית? (בחירת פיצול והתרגילים הנכונים לגברים ונשים)

שינוי תכנית אימונים, מתי ולמה?

כל המדע וההגיון מאחורי אירובי

להישאר חטוב בקלות, שימור המטרה והפיכה לאורח חיים

פסיכולוגיה וסוג מחשבה לתהליך מוצלח

בונוס קצר - פרק שלם על תוספי תזונה

הגענו למצב של תקיעה בתהליך, מה עכשיו?

הגענו למטרה - כיצד לשמר אותה? איך ממשיכים לבאה?

למה להמשיך להתבלבל ממידע עמוס ולא אמין באינטרנט
בכל מה שקשור לבריאות, לגוף ולנפש שלכם?
בסוף הכנס, לכל האנשים יהיה ידע יותר גדול בתחום מ95% מהמאמנים במדינה.

הכנס שלי הוא האירוע שיקח את הגוף, הנפש, המחשבה והמוטיבציה שלך לשיאים חדשים שלא ראית והאמנת שקיימים עדיין.

אל תהיה אחד מתוך 95%.
הכנס הקרוב מתחיל בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות

אייקון הכושר, סגן מר ישראל ומייסד תכנית האונליין המצליחה בישראל רקם עבורכם כנס מיוחד, מבדר, מלמד, קליל וכיפי על מנת שאתם תצליחו בהגשמת החלומות שלכם ותקחו כלים לכל החיים!

כרטיסים ועלויות:

כרטיס יחיד

189
90
  • כרטיס לאדם יחיד

כרטיס זוגי

379.8
289
90
  • כרטיס לזוג
פופולרי

לקחת את הגוף שלך לרמה הבאה! אם הגעתם לפה, כנראה שכבר ניסיתם בעבר להתחטב, לגדול במסת שריר או סתם להכניס את עצמכם לשגרה בריאה בכושר ותזונה.

זה כבר בקבוע: רוצים להתחיל, הבגדים החדשים לאימון על השידה נותנים מוטיבציה לקום, הדחיינות של ״ממחר מתחילים״ יצאה מהחלון. הצעד הראשון נעשה – התחלתם להתאמן 4 פעמים בשבוע וכל דבר חוץ מאורז וחזה עוף מרגיש כמו פשע. בשבוע הראשון כמובן שיש תזוזה בתוצאות וגם בשבוע השני, אבל עם השבועות שחולפים במהרה, כך גם המוטיבציה ברגע שנתקעים. מה עכשיו? מגבירים אירובי, מורידים אוכל, אבל החוסר בתוצאות אפילו מחמיר. הייאוש מגיע כשאנשים מסביבכם עושים בדיוק ההפך ומתקדמים. בתכלס? חלאס כבר נשבר מה סייקלים האלה. הנה אתם חוזרים להרגלים הישנים. לארוחות בלי הכרה, פייסלים ומאנצים, מסעדות בקבוע. כל העבודה ההתחלתית ירדה לטמיון, איבדתם אמון בתהליך שוב. עד הפעם הבאה .. זה לא צריך להיות ככה. תעשו לעצמכם טובה ותגיעו לכנס. תקשיבו לי 4 שעות ותראו איך החיים שלכם משתנים, משתפרים. תראו איך המוטיבציה מזנקת לשמיים, ואחרי שתיישמו את מה שאגיד לכם – גם את הגוף והנפש. בטוח הייתם רוצים שהתהליך שלכם יאפשר לכם לחיות חיים נורמליים, מגוונים וגמישים תוך כדי שהגוף שלכם נראה ומרגיש בשיא. בר פחימה, סגן מר ישראל פעמיים, מוביל תכנית הכושר המדוברת במדינה ריכז עבורכם את כל מה שהוא למד. ואת מה שכולם מסתירים. מחכה לכם חוויה בלתי נשכחת, ובהחלט – משנה חיים.

על בר פחימה

לא סיפור מיוחד. תמיד התחברתי לספורט ובייחוד לספורט תחרותי. בעזרת ניסיון וטעיה הצלחתי להביא את הגוף שלי לרמות גבוהות במיוחד בזמן קצר מאוד – בגיל 18 כבר התחריתי לראשונה בתחרות היוקרתית לפיתוח גוף ״מר ישראל״. ובגיל 21 הוכתרתי פעמיים כסגן "מר ישראל" באליפות הארץ. כדי להביא את הגוף לאחוז שומן נמוך עבור מצב תחרותי, צריך להכיר את כל הסיבות האפשריות למה התהליך יכול להיתקע, ולכן בתור אחד שמכיר אישית את עולם הירידה באחוזי שומן ועלייה במסת השריר בצורה המקצועית ביותר לא אשאיר לכם מקום לשאלות! ועכשיו, לאחר שליוויתי מעל מאות אנשים באופן אישי והבאתי אותם למטרות הגופניות שלהם – אני מאמין בלב שלם שמצאתי את הנוסחה המושלמת עבור כל סוג גוף. אני מאמין שכל אחד יכול להשתנות. ומי שיגיע לכנס ויוציא לפועל את מה שאני אומר לו – יראה את הקסם ממקור ראשוני

© כל הזכויות שמורות לבר פחימה בע"מ • עוצב ונבנה על ידי אוברסייט

תודה רבה!

השאלון נשלח בהצלחה